fiskal serwis logo

Drukarki i kasy fiskalne online - sprzedaż Łomża

Nasza firma oferuje drukarki fiskalne online, które znajdą zastosowanie w różnych gałęziach usług oraz przemysłu. Mnogość modeli, które mamy w swoim asortymencie, pozwala dobrać również kasy online doskonale skrojone pod potrzeby Twojej firmy, bez których sprzedaż produktów i usług byłaby niemożliwa.

Kasa fiskalna online – wygoda użytkowania

Kasy fiskalne online są obecnie najczęściej wybieranymi urządzeniami do obsługi fiskalnej. Dzieje się tak nie bez powodu — małe, przenośne urządzenia online należą do inteligentnych sprzętów najnowszej generacji. Ich innowacyjność polega na tym, że mają możliwość bezpośredniego komunikowania się z systemem teleinformatycznym Ministerstwa Finansów zwanym Centralnym Repozytorium Kas. Automatycznie przesyłają dane o sprzedaży i inne raporty, gromadzą paragony i faktury fiskalne oraz dokumenty niefiskalne. Ponadto przechowują informacje o dokonanych, obowiązkowych przeglądach okresowych. Zatem kasa fiskalna online jest wygodnym rozwiązaniem: przesyła wymagane prawem informacje do systemu MF bez angażowania użytkownika.

Kasy łatwe w obsłudze

Mimo zaawansowania technologicznego kasy fiskalne z dostępem do Internetu są proste w obsłudze i doskonale radzą sobie z realizacją codziennych potrzeb. Wersje kompaktowe świetnie sprawdzą się w warsztatach samochodowych czy salonach fryzjerskich. Większe urządzenia będą użyteczne w sklepach czy punktach gastronomicznych, a po uzupełnieniu wyposażenia o wielofunkcyjną wagę elektroniczną stoisko handlowe czy restauracja będą gotowe do obsługi każdej liczby klientów.

Obowiązek posiadania kas online w wybranych branżach

Kasy fiskalne online, wskutek zmian w ustawodawstwie, będą stopniowo wypierać dotychczasowe urządzenia. Warto więc zawczasu wyposażyć się w nowy sprzęt.

Od 1 stycznia 2020 r. kasę fiskalną online muszą posiadać podatnicy, którzy zajmują się sprzedażą paliwa oraz świadczą usługi wymiany opon i mechaniki pojazdowej. W urządzenie online powinny się zaopatrzyć również osoby świadczące usługi związane z gastronomią, hotelarstwem, sprzedażą węgla oraz fryzjerzy, kosmetyczki, budowlańcy, prawnicy, lekarze, stomatolodzy i osoby świadczące usługi w branży fitness.

FISKAL Serwis Systemy Sprzedaży

  • Biuro: 86 477 40 10
  • Adam Szepelski 502 335 002
  • Tomasz Kaleszuk 509 676 641
  • Michał Gromadzki 518 700 768

Zamów kasę online

© 2021 FISKAL Serwis Systemy Sprzedaży
Kasy Fiskalne Online, Wagi, Oprogramowanie dla firm Łomża

Polityka prywatności i Cookies | Blog | Fiskal Serwis @ facebook

fiskal serwis logo 1
Adam Szepelski
ul. Mazowiecka 1 lok. 9
18-400 Łomża
NIP: 718-125-72-54

Zamów kasę online