Jakie oprogramowanie do kasy fiskalnej?

Prowadzenie własnej działalności to duże przedsięwzięcie, które wymaga zastosowania nowoczesnych rozwiązań zwiększających efektywność i bezpieczeństwo firmy. Dobrym tego przykładem są różnego typu oprogramowania tworzone przez profesjonalistów, które usprawniają niezbędne procesy zachodzące w przedsiębiorstwie. Przykładem takiego oprogramowania jest oprogramowanie do kasy fiskalnej. Czym powinien wyróżniać się wysokiej jakości program? I jakie konkretne rozwiązania warto wykorzystać? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czym powinno wyróżniać się oprogramowanie do kasy fiskalnej?

Oprogramowanie do kasy fiskalnejpowinno być przede wszystkim łatwe w użytkowaniu tak, by jego zastosowanie rzeczywiście zwiększało efektywność i nie było dodatkowym obciążeniem. Rozwiązanie to musi umożliwiać wszystkie najważniejsze procesy, w tym wygodną edycję sprzedawanych pozycji, czy szybką modyfikację ustawień kasy.

Przy wyborze oprogramowania warto kierować się przede wszystkim specyfiką prowadzonej działalności i tym, jakie są nasze potrzeby. Należy bowiem pamiętać, że inne cechy powinno posiadać rozwiązanie dedykowane np. dla sklepów, a inne dla branży gastronomicznej. Jednocześnie warto jednak zainwestować w rozszerzone funkcje, które będą pomocne w miarę rozwoju firmy.

Jakie oprogramowanie do kasy fiskalnej warto więc wybrać?

Jakie oprogramowanie do kasy fiskalnej?

Jeśli szukasz wysokiej jakości oprogramowania do kasy fiskalnej i chcesz cieszyć się efektywnym i prostym działaniem danego urządzenia, zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty, w której przygotowaliśmy kilka propozycji.

Pierwsza z nich to oprogramowanie dla handlu Small Business, które jest szczególnie pomocne w prowadzeniu sklepu lub sieci sklepów. To wszechstronne i przyjazne oprogramowanie dla małych i średnich firm, którego główne zalety to m.in. kompatybilność z większością urządzeń fiskalnych, kas online, czy drukarek, możliwość obsługi kart rabatowych, niewielkie wymagania sprzętowe, ochrona danych, możliwość pracy w środowisku Windows, eksport/import danych w różnych formatach, komunikacja z innymi programami i urządzeniami przez internet, łatwa edycja wyglądu dokumentów oraz co ważne zaawansowana ochrona danych.

Inne rozwiązanie to oprogramowanie dla sklepów PC-Market, które jest wielofunkcyjne, niezawodne i stabilne pod względem działania. Program ten daje możliwość bieżącego generowania różnego typu raportów oraz umożliwia zachowanie lepszej kontroli nad aktualnym stanem biznesu. PC-Market współpracuje z większością modeli wag elektronicznych, drukarek, kas, czytników kodów kreskowych i przenośnych inwentyzatorów. Zalety tego rozwiązania to m.in. możliwość szybkiego odnalezienia towarów, śledzenia historii danego towaru, sprawdzania stanu rozliczeń z kontrahentami, sprawdzania bieżącego stanu kas, a także możliwość wykonania zamówienia w naprawdę szybkim czasie.

PC-Market to kilkadziesiąt różnych raportów w tym m.in. raporty finansowe (rejestr VAT zakupu i sprzedaży, raport obrotu, raport kasowy, kontrola obrotów i rozliczeń z dostawcami i odbiorcami), raporty ilościowo-wartościowe (stany towarów i grup towarów w magazynach, zakupy towarów i opakowań, sprzedaż towarów i opakowań, realizowane marże na poszczególnych towarach i grupach towarów, obroty magazynowe i karta magazynowa, zaawansowane analizy (koszykowe, rotacji towarów konkretnego dostawcy, obrotów związanych ze stałymi klientami, zakupu, sprzedaży, marży i zapasu, towarów zalegających).

Inną propozycją jest oprogramowanie WAPRO, które doskonale sprawdzi się w przedsiębiorstwach stawiających na handel. Rozwiązanie to pozwala na zautomatyzowanie wielu procesów, dzięki czemu zwiększa efektywność całej firmy. Korzystanie z niego pozwala obniżyć pracochłonność prowadzenia działalności.

Oprogramowanie dostępne jest w wersjach:

  • WAPRO MAG – Sprzedaż i Magazyn,
  • WAPRO FAKIR – Finanse i Księgowość,
  • WAPRO GANG – Kadry i Płace,
  • WAPRO B2B oraz B2C – Sprzedaż w Internecie,
  • WAPRO MOBILE – Pracownicy terenowi,
  • WAPRO ANALIZY – Analizy i Raportowanie.

Następny wpis Jak często serwisować kasy fiskalne?

FISKAL Serwis Systemy Sprzedaży

  • Adam Szepelski 502 335 002
  • Tomasz Kaleszuk 509 676 641
  • Michał Gromadzki 518 700 768

Zamów kasę online

© 2023 FISKAL Serwis Systemy Sprzedaży
Kasy Fiskalne Online, Wagi, Oprogramowanie dla firm Łomża

Polityka prywatności i Cookies | Blog | Fiskal Serwis @ facebook


Adam Szepelski
ul. Mazowiecka 1 lok. 9
18-400 Łomża
NIP: 718-125-72-54

Zamów kasę online